Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

Люди

БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ «МИЛОСЕРДЯ». ДОПОМАГАЙТЕ АДРЕСНО

11.08.2017

 Наше видання вже говорило про те, що територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Знам’янка розпочинає з 19 серпня 2017року благодійну акцію «Милосердя» (http://komora.info/22-golovni-novini/2802-blagodijna-aktsiya-miloserdya). Дуже велика кількість людей з нашого міста потребують адресної допомоги, і сьогодні ми розповідаємо про Дениса Оніщенка, який знаходиться у скрутній ситуації.

Довідково: Оніщенко Денис Геннадійович, 22.04.1988 р.н. 25 травня 2014 року їхав на світанку моторолером на виборчу дільницю в  смт. Знам’янка Друга, де був секретарем виборчої комісії. Сталась ДТП, внаслідок якої Денис отримав перелам 6,7 хребців грудного відділу хребта, компресійний забій спинного мозку, нижня параплегію (параліч обох нижніх кінцівок), порушення функцій тазових органів. Першу операцію по видаленню уламків та вживленню титанових пластин одразу після аварії провели в Знам’янській міській лікарні ім. А.В. Лисенка, потім були операції в Кіровоградській обласній лікарні, Інституті нейрохірургії   ім. А.П. Ромоданова. На лікування тоді витратили більше 70 тис. грн. 13.05.2015 року померла мама Дениса, і тоді його 72-х річна бабуся Павлова Юлія Іванівна забрала онука до себе. Дуже важко хлопець пережив втрату матері, але не зламався, «йшов» далі. Протягом 2016-2017 років здобув спеціальність «Оператор комп’ютерного набору» у  Всеукраїнському центрі професійної реабілітації інвалідів у с. Лютіж, Київської область.

  На сьогоднішній  день Денис разом з бабусею мешкають у старенькому будинку, де протікає покрівля, комунальні зручності на подвір’ї та відсутній пандус для заїзду в будинок. Вони  дуже хочуть облаштувати душову кімнату в будинку, щоб була можливість туди в’їхати  інвалідним візком та здійснити елементарні заходи гігієни, а також замінити покрівлю. Тож,  територіальний центр міста просить усіх небайдужих допомогти хлопцю.

Наш благодійний рахунок: р/р31554301140218 УДКСУ Кіровоградської області МФО 823016 з поміткою «Благодійні внески по акції «Милосердя»

Наша адреса: м.Знам’янка, вул. Глібка, 28, тел.2-34-60

Ольга Полякова

Директор терцентру  Тетяна Костікова

 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges