Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

Жіноча душа Великдня

18.04.2020

Безсумнівно, на Великдень прийнято накривати багаті столи, тож кулінарних святкових традицій також існує чимало. 

Самі паски прийнято пекти у четвер або суботу. Цей процес має неодмінно супроводжуватися повною тишею і спокоєм в оселі. Серед тих, хто не має сімейних звичаїв випікання великодніх калачів, наразі неабиякою популярністю користуються паски, якими заставлені полиці магазинів. Кондитери демонструють неперевершену вправність в оздобленні пасок. Тут вам і цукати, і родзинки, й мигдаль та глазур, й шоколад, та інші святкові смаколики.

Традиція випікання пасок дуже давня, кожна господиня не просто вкладає в здобу своє серце, а й завжди має що розповісти про рецепти та хитрощі приготування.

Знам’янчанка Ольга Ніклонська розповіла, що  зазвичай пече паски за бабусиним стародавнім рецептом з Черкащини, але в цьому році зробила виняток у бік сучасності – і спробувала "Краффін". За рецептом  вважає майже нічого нового, а от саме оформлення незвичне,  як для  паски.

 Красою традиційних пасок діляться Анна Посторонко, Наталія Гаджахмедова, Олена Кадигроб та Катерина Соловйова. Остання наголосила, що цього року вперше спекла сирні пасочки, без цукру і без дріжджів. Смачно і дуже корисно для здоров’я.

 

 

Кошики, смаколики ніколи на Великдень не залишаються без особливого рушника. І тут душа людини   ниткою та голкою руками створює неповторні малюнки. Саме такими вміннями захоплюється наша знам’янчанка Віта Штефан. Вишиває вона 10 років, техніка називається повний хрестик. Майстриня називає свої роботи спробами і намагається удосконалювати вміння системно.

 

Жодне свято Великодня не обходиться без творчих фантазій у Ольги Чумаченко. І цього разу майстриня виготовила дуже незвичні поробки – вив’язані курчатка, фігурні крашанки.

Смачної паски і Всім веселих свят!

Спілкувалась Оксана Войчишина

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges