Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Новини країни

Міжнародний день дружби: зателефонуйте друзям!

09.06.2017

Колись Цицерон сказав: «Якщо зі світу прибрати дружбу, то це стане рівним тому, що   ми втратимо сонячне світло». По усьому світу 9 червня святкують Міжнародний день дружби.

Це свято було засноване в 2011 році  Генеральною асамблеєю ООН з метою об’єднання усіх  народів світу. У резолюції ООН особливо підкреслено, що дане свято спрямоване  на те, щоб зміцнити   між різними націями позитивні, дружні відносини. Дружба - одне з найбільш безцінних почуттів. Як між людьми, так і між державами.

Що для мене друг?

Журналісти нашого  видання поцікавились  у знам’янчан, що для них дружба і поставили їм запитання: «Хто такий друг для тебе?».

Ярослав, 8 років: «Для мене друг- це людина  з якою я можу поспілкуватися, погратися то поділитися  таємницями».

Марія,  30 років: «Друг…складно відповісти, але для мене - це перш за все та людина, яка підтримує мене. Незважаючи ні на що, вона  поряд зі мною багато років. Жодна проблема та людина не розділила нас.  Це той, до кого  ти їдеш за сотню кілометрів, бо напевне знаєш, що він для тебе зробить те ж саме».

Інна, 36 років: «Друг для мене - це та людина, з якою є взаєморозуміння.  Це той, хто може не тільки поспівчувати  і допомогти у скрутну хвилину, а й порадіти за мої успіхи. А взаємність душ – це дружба. Друга ми вибираємо самі, а справжніх залишає життя».

Володимир, 38 років: «Брахма пише: «Потяг розуму породжує повагу. Потяг тіла – секс. Потяг душі – дружбу. Поєднання усіх цих трьох понять – кохання.» Але це слова великих людей. Для мене  дружба – існування спільних інтересів та отримання взаємодопомоги."

 

Ольга Полякова

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges