Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Новини країни

СЬОГОДНІ ВІДЗНАЧАЮТЬ ДЕНЬ ГАННИ

07.08.2017 

У народному календарі 7 серпня - Успіння Святої Праведної Ганни. Ганну в народі прозвали Холодницею або Зимовказівницею, оскільки дні поступово стають все більш холодними, і стає помітно, що зовсім скоро настане осінь. Здавна говорять: на день Ганни зима припасає холодні ранки.

Як завжди, для нашого видання про прикмети та традиції цього дня говорить бабуся Оля:


«Ще моя бабуся визначала в цей день погоду на зиму. Вона говорила , що це єдиний час  у році,  коли точно  за прикметами можна визначити чи буде зима суворою,  чи ні.  Отож, яка погода  до обіду, то така   -  зима до грудня, яка після обіду, то така -  друга половина зими.  Але,  в мене є цікавіша порада усім дівчатам та жінкам. Сьомого серпня слід просити  у святої вроди, бо здавна вірять, що тим, хто її вшановує , вона дарує  привабливість та красу.  У цей день слід піти до річки та сплести вінок  з різних трав  та квітів. Пустити його у воду та пошепки попросити  Ганну зробити вас кращою.»


Ольга Полякова

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges