Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Новини країни

Що зміниться з 1 грудня (частина друга)

5.12.2017

Наше видання продовжує знайомити читачів із новвоведеннями, які чекають на українців з 1 грудня цьго року.

 У Генпрокуратури відібрали частину прав. Тепер розслідуваннями проти чиновників і антикорупціонерів буде займатися окреме відомство. Виключно слідчі Державного бюро розслідувань мають право розслідувати злочини, вчинені колишніми президентами; вищими державними чиновниками; членами Центральної виборчої комісії; депутатами Верховної Ради; керівництвом ГПУ; головою Національного банку; суддями та правоохоронцями.

Школи зобов’язані публікувати повну фінансову звітність. Згідно з новим законом про освіту, який вступив в силу, керівництво шкіл повинно звітувати не тільки щодо отриманих державних коштів, а й про отримання благодійних внесків батьків. У грудні заплановано проведення моніторингу, як виконується ця частина закону.

Новий порядок стягнення аліментів та збільшення їх розміру. Вступив в силу новий порядок стягнення аліментів: тепер це не позовне провадження про стягнення, рішення по якому можна було чекати до півроку, а наказне. Суд в триденний термін з моменту прийняття видає судовий наказ без судового засідання і виклику стягувача та боржника для заслуховування його пояснень по суті заявлених вимог.

Мінімальний розмір аліментів на одну дитину збільшено з 30 до 50% прожиткового мінімуму. Для розрахунку розміру аліментів враховується тепер не тільки офіційна зарплата одного з батьків, з кого стягуються аліменти, а й наявність рухомого і нерухомого майна, грошових коштів, витрати платника аліментів.

ДФС буде працювати через «електронний кабінет». З 1 грудня на сайті Державної фіскальної служби України будуть оприлюднені договори про визнання електронних документів. Сама система «Електронний кабінет» запрацює з 1 січня 2018 року.

Далі буде

https://politeka.net

 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges