komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Новини країни

ЩО ЗМІНИТЬСЯ ДЛЯ УКРАЇНЦІВ З ПОЧАТКОМ ТРАВНЯ: ЗДОРОЖЧАННЯ ПАЛИВА, КВИТКІВ У ПОТЯГАХ ТА ІНШЕ?

2.05.2018

Розпочався  останній місяць весни і він принесе з собою багато змін у різних сферах життя українців. То що ж нам очікувати?

  • У травні Пенсійний фонд запустить сервіс, що дозволить отримувати довідки про розмір пенсій і зарплат, а також сплачені внески онлайн.
  • У травні проведутьперерахунок субсидій на наступний сезон. У квітні знижка надається ще з урахуванням доходів за першу половину 2017 року, а в травні 2018-го – з урахуванням доходів за друге півріччя.
  • Мінсоцполітики представить у травні Єдиний державнийреєстр одержувачів житлових субсидій.
  • У травні завершиться антитерористична операція на Донбасі та почнеться новий формат під керівництвом Об’єднаних сил. Відповідно до закону, даний порядок передбачає надання органам сектора безпеки і оборони, іншим державним органам України, спеціальних повноважень, необхідних для здійснення заходів щодо забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії РФ у Донецькій та Луганській областях.
  • Вартість паливаможе засмутити українців своїм зростанням. «У травні ціни на бензин можуть зрости на 1 гривню, а якщо гривня просяде, то зростання може бути більш значним,» – заявив член Наглядової ради Інституту енергетичних стратегій Юрій Корольчук.
  • У травні у низці міст України стартує пілотний проект із впровадження і застосування електронного рецептав медичних установах. Йдеться про Вінницю, Дніпро, Івано-Франківськ та Бахмут (Донеччина).
  • В Україні з травня на 12%подорожчає проїзд у поїздах. Укрзалізниця планувала підвищити тарифи ще з 1 квітня. Це не єдине подорожчання залізничних квитків. До кінця року ціни піднімуть ще на 12%. Наприклад, вартість проїзду в купе нічним поїздом у середньому зросте на 100 грн.

https://narodna-pravda.ua/

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges