komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Новини країни

49% українців позитивно ставляться до ЄС  

 

17.07.2018

В рамках проекту «Східне сусідство ЄС», що фінансується Євросоюзом, було проведено опитування громадської думки в Україні на основі особистих інтерв’ю з репрезентативною вибіркою з 1 000 осіб. Нижче наведено основні результати опитування – детальнішу інформацію можна знайти в інформаційних бюлетенях та звіті за посиланнями, зазначеними нижче. 


 Основні результати

 49% українців позитивно ставляться до ЄС, а 62% українських громадян  вважають, що відносини з Європейським Союзом є хорошими (показники зросли на 6% та 4% відповідно в порівнянні з результатами за 2017 рік).

Більш ніж 70% українців вважають, що ЄС представляє такі цінності як «мир, безпека та стабільність», «захист прав людини», «економічне процвітання», «верховенство права» та «свобода особистості».

66% населення України довіряють Європейському Союзу, причому показник зріс на 8%у порівнянні з результатом за 2017 рік. 29% громадян довіряють ЄАЕС, що є нижчим показником в порівнянні із середнім регіональним показником 33%.

60% українців (показник зріс на 4% в порівнянні з результатом 2017 року) є обізнаними щодо фінансової підтримки ЄС, а 43% з них вважають, що така підтримка є ефективною (показник виріс у порівнянні з 36% за минулий рік).

 Посилання

Звіт та інформаційні бюлетені щодо України за 2018 рік:https://www.euneighbours.eu/uk/east/stay-informed/publications/opituvanna-gromadskoi-dumki-2018-r-ukraina

Регіональний огляд за 2018 рік (щодо всіх країн Східного партнерства):https://www.euneighbours.eu/uk/east/stay-informed/publications/opituvanna-gromadskoi-dumki-2018-r-regionalnii-oglad 

Довідкова інформація
Це опитування громадської думки проводилося проектом «Східне сусідство ЄС» у  березні-квітні 2018 року в усіх шести країнах Східного партнерства: у Вірменії, Азербайджані, Білорусі, Грузії, Республіці Молдова та Україні. Такі щорічні опитування було проведено вже втретє, причому першу хвилю опитування було проведено у 2016 році.
 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges