komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Події

Довічне позбавлення волі загрожує диверсантам зі Знам’янки, які працювали на країну-агресора

19.03.2025

За процесуального керівництва прокурорів Кіровоградської обласної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно двох жителів м. Знам’янка за фактом вчинення підпалу з метою ослаблення держави, спрямованого на пошкодження об’єкту, який має важливе оборонне та народногосподарське значення (ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 113 КК України).

Як вже повідомлялося, жителька м. Знам’янка під час спілкування з представником рф у мережі Telegram отримала пропозицію за гроші здійснити диверсію, а саме пошкодження однієї з електричних підстанцій області та погодилася з метою заробітку.

Також «замовник», поповнивши криптогаманець обвинуваченої на суму, еквівалентну 500 дол США, надав їй інструкції щодо оренди конспіративної квартири в м. Олександрія та закупівлі легкозаймистої суміші.

До виконання завдання жінка залучила свого співмешканця – колишнього працівника АТ «Укрзалізниця»

На місці вчинення злочину обвинувачені за допомогою підготовленої суміші здійснили підпал комірки для розподілення електроенергії однієї з електричних підстанцій м. Олександрія, зафільмувавши свої дії за допомогою мобільного телефону.

Досудове розслідування та оперативний супровід – Управління СБУ в області.

Відповідно до санкції вищевказаної статті КК України обвинуваченим загрожує довічне позбавлення волі, з конфіскацією майна.

Джерело - https://kir.gp.gov.ua/

Також читайте:

У Знам’янці поліцейській охорони затримали жінку, причетну до грабежу

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges