Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Новина дня

Українців почнуть рахувати в цьому році

3.03.2019

Голова Державної служби статистики повідомив, що в 2019 році Держстат проведе тестову перепис населення, що є підготовчим етапом до Всеукраїнського перепису населення у 2020 році 

Глава Державної служби статистики повідомив, що в 2019 році Держстат проведе тестовий перепис населення. За основу планують взяти по одному району в Києві та Київській області, а саме Оболонський район м.Києва та Бородянський район Київської області.

Пробний перепис населення є підготовчим етапом до проведення Всеукраїнського перепису населення в 2020 році. 

Пробний перепис передбачає апробацію програми і переписного інструментарію, визначення основних організаційних заходів, тестування інноваційних технологій, визначення оптимальних дат і тривалості проведення самої процедури. Іншими словами, влада хоче обкатати всі деталі майбутньої перепису, а заразом точно розрахувати, скільки і яких для нього знадобиться ресурсів.

Нагадаємо, в останній раз перепис населення здійснювавався в 2001 році. З тих пір дані про кількість громадян, які проживають на території України, настільки застаріли, що демографи не можуть навіть припустити приблизну кількість українців. Згідно загальних правил, всеукраїнський перепис має відбуватись щороку. Однак перепис населення не проводився у зв’язку з відсутністю фінансових ресурсів в бюджеті країни через конфлікт на сході країни і важкою економічною ситуацією.

http://www.uarp.org

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges