Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

Хто здобув перемогу у туристичному зльоті серед працівників освіти м. Знам’янка?

31.05.2017

З 29.05 по 30.05 міським комітетом профспілки проводились міські змагання по туризму серед працівників освіти на території зеленої садиби «Хутір  Яківці». У заходах взяли участь команди ЗШ №1, НВК «Знам’янська ЗШ І-ІІІ ст. №3 - гімназія», ЗШ №6, ЗШ №7, Знам’янська спеціальна ЗШ-інтернат.  Про урочисте відкриття зльоту наше видання вже розповідало. А зараз, як обіцяли, розкажемо про результати та деякі подробиці заходу. 

Протягом першого дня учасники змагались на «Смузі перешкод», в  «Козацьких забавах», конкурсах «Кашоварів», «Літературно-музичній композиції», «Туристської пісні» та «Туристської фотографії». Продовжили вечір відпочинком біля вогнища та спогадами про туристичні подорожі і змагання. Другий день пройшов у напруженій та важкій боротьбі на етапі «Орієнтування».

У результаті дводенних змагань та конкурсів перемогу здобули: І місце – НВК «Знам’янська ЗШ І-ІІІ ст. №3 – гімназія», на ІІ-му місці з рівною кількістю балів розмістились Знам’янська спеціальна ЗШ-інтернат та ЗШ №6, ІІІ місце - ЗШ №1.

Про свої враження розповідає одна із учасників туристичного зльоту, вчитель ЗШ№1 ім. Т.Г. Шевченка Лариса Лук’яненко: «Все дуже сподобалася: організація, місце проведення, програма. Наша команда пильно готувалась до змагань, особливо до завдання представлення команди. Для мене, як учасниці, найскладніше були фізичні змагання, наприклад, проходження туристичної смуги перешкод, яке потребувало спеціальної підготовки. Раніше я таке не робила, тому було не просто виконати його,  це дійсно потребує тренування. Але не дивлячись на важкість, мені це змагання сподобалось найбільше. Взагалі програма була дуже насичена.»

Велику подяку організатори висловлюють працівникам обласного центра туризму Анатолію Кумпану та Ігорю Сільченку за інструкторсько-методичну допомогу у проведенні змагань. Також господарям садиби «Хутір Яківці», сім’ї Корчинських.

Тепер попереду підготовка до обласних змагань з туризму.

Валерій Корчагін, Наталка Хандусенко

 Фото Віталія Щурова та Валерія Корчагіна

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges