Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                   Діяльність відбувається за підтримки  чеської неурядової організації NESEHNUTÍ в рамках Програми трансформаційної  співпраці Міністерства іноземних справ Чеської Республіки

Події

Перемоги юних знам’янчан у Світловодську

6.06.2017

З нагоди Дня міста Світловодська 4 червня відбувся VІІ регіональний фестиваль «Барви рідної землі», в якому взяли участь хореографічні колективи Світловодська, Черкас, Кременчука, Новоукраїнки, Новомиргорода, Малої Виски, Нової Праги, Знам’янки, села Дмитрівки тощо. Конкурсна програма проходила у двох номінаціях: «Народний танець» та «Сучасна хореографія».

У номінації «Народний танець» наше місто представили зразковий дитячий танцювальний колектив «Веселка» та народний самодіяльний ансамбль української пісні і танцю «Барвінок», хореограф Тетяна Часник. Вже традиційно, колективи повернулися з перемогою.

Народний самодіяльний ансамбль української пісні і танцю «Барвінок» здобув у своїй номінації, вікова група 13-16 років, почесні два І-ші місця. Учасники ансамблю виконували два танці: «Україночка» та «Березнянка».

Зразковий дитячий танцювальний колектив «Веселка» посіли І і ІІ місця у віковій категорії 9-12 років за виконання танців «Гуцулята» та «Квітка Розмарія».

Наталка Хандусенко

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges