Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                   Діяльність відбувається за підтримки  чеської неурядової організації NESEHNUTÍ в рамках Програми трансформаційної  співпраці Міністерства іноземних справ Чеської Республіки

Події

У ШКІЛЬНОМУ ТАБОРІ ЗАВЖДИ ВЕСЕЛО

08.06.2017

У нашому місті запрацювали пришкільні майданчики з денним перебуванням дітей. Як проводять свій час у таборі діти, ми дізналися, завітавши до ЗШ І – ІІІ ступенів № 4, у якій 29 травня запрацював табір «Веселка».

Про роботу пришкільного майданчика нашому виданню розповіла заступник з виховної роботи Олена Соколова:


«На сьогоднішній день у нашому таборі перебуває 108 дітей (97 за кошти міста і 11 за доплату батьків).  Перебування у пришкільному майданчику коштує 25 гривень на день.  У таборі розпочали свою роботу 4 загони, один з яких англомовний».


Своїми враженнями від табору ділиться з нами Данило:


«За цей час, що я тут перебуваю, я  повеселився та розважився. Особливо подобаються різні конкурси та ігри. Ми постійно чимось займаємося і це допомагає мені провести час корисно.»


Табір працюватиме до 16 червня. На дітей чекають різні розваги: день Нептуна, презентація країн Європи,  конкурс «Наша школа має таланти», «Містер і місіс табору» та ін.

Ольга Полякова

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges