Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                   Діяльність відбувається за підтримки  чеської неурядової організації NESEHNUTÍ в рамках Програми трансформаційної  співпраці Міністерства іноземних справ Чеської Республіки

Події

Молодіжний мистецький фестиваль у Кропивницькому

7.06.2017

11 червня з 11.00 до 21.00 години у Кропивницькому на Козачому острові відбудеться всеукраїнський молодіжний мистецький фестиваль «Art-Залежні – народження», організатори заходу - творче об*єднання "ART-ZaViSimiE" та Громадська організація «Центр розвитку людини та сім‘ї «Сонячний Зайчик» за підтримки Управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської ОДА.

На фестиваль завітають учасники з Олександрівки, с.Невиткового, Новомиргорода, с.Вільне, м.Знам’янки, м.Олександрії, м. Кропивницького, м.Херсону, Світловодська, м.Одеси та м.Києва.

Відвідувачі фестивалю оцінять виступи музикантів, вокалістів, джем, гуртів - "Між хвиль", "Скотч", "СамоСобой", "Cardio", "Десь чули". На фестивалі заплановано читання письменників, літераторів, поетів, творчі обговорення і виступ "Театру поезії" з м.Одеса.

Працюватимуть також дитячий майданчик та творча майстерня,виставка робіт художників та скульпторів, арт-терапія, боді-арт та розпис по тілу хною.

Організатори обіцяють перфоменс, інсталяції, танці і наймасштабніший ярмарок продукції Hand-made з майстер-класами.

Джерело https://zlatopil.com.ua/  Ілюстрація - expodessa.com

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges