komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Події

ВСТУПНА КАМПАНІЯ В УКРАЇНІ РОЗПОЧАТА

30.06.2017

29 червня, в Україні стартувала вступна кампанія до вищих навчальних закладів


 "29-го червня абітурієнти створюють електронні кабінети і подають 9 заяв на 4 спеціальності. Це можуть бути заяви як в один  ВНЗ, так і в дев’ять. Ми не обмежуємо кількість ВНЗ, а тільки кількість спеціальностей", - сказала міністр освіти  Лілія Гриневич.


Реєстрація відбувається на сайті ez.osvitavsim.ua. Заяви подаються в електронному кабінеті з 12 липня до 26 липня. Оприлюднення рейтингових списків зарахування за результатами ЗНО має відбутися не пізніше 12:00 1 серпня.

Головною особливістю вступної кампанії цього року є застосування коефіцієнтів, які будуть множити на результат ЗНО вступника в залежності від регіонального і галузевого показників, а також приналежності до сільської місцевості. Зокрема, регіональний коефіцієнт для вузів, розташованих в Києві, становить 1, у Львові, Дніпрі, Одесі та Харкові діє коефіцієнт 1,01, в вузах Донецької або Луганської області - 1,03, у всіх інших містах України - 1,02. Таким чином, Міносвіти мотивує абітурієнтів вибирати вуз ближче до місця проживання.  Під час вступної кампанії буде діяти система широкого конкурсу. Навпроти кожної з заяв вступників, які вони подаватимуть онлайн через електронний кабінет, потрібно буде вказати пріоритет від 1 до 9. 1 - це така спеціальність в певному вузі, на якій студент хоче вчитися насамперед. Далі до 9 – за  низхідним принципом. Прийом документів на бакалаврат починається 12 липня і закінчується 20 липня (якщо відбувається на основі співбесід та творчих конкурсів) і 26 липня - якщо тільки на основі результатів ЗНО. 

Щодо вступників-знам’янчан, то спілкуємося з Анастасією:


«Я обрала декілька спеціальностей: перекладач та менеджер з туризму. Зараз готую документи на вступ до двох ВУЗів. Мені не зовсім зрозумілі нюанси вступної кампанії та робота з електронним кабінетом на сайті. Планую ще це все досконально вивчити та розібратися. Можливо, що я буду телефонувати і до самих навчальних закладів та звертатися за допомогою».


Ольга Полякова

За матеріалами https://www.ukrinform.ru

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges