Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

Хто у Знам'янці не набрав води...

2.07.2017

Нагадаємо, що внаслідок крадіжки кутника з опори повітряної лінії напругою 150 кВ у м. Світловодську сталося падіння даної опори. Це призвело до відключення високовольтної підстанції "ЗЧМ", від якої заживлені насосні станції 1 і 2 підйому водогону " Дніпро-Кіровоград". Без електропостачання також залишилася велика частина Світловодська, переважно багатоповерхові будинки. Вже другу добу поспіль мешканці Знам'янки теж потерпають від нестабільного водопостачання, як допоможуть всім, хто лишився у таку спеку без води, розповідає директор Знам'янського ВКГ ОКВП "Дніпро-Кіровоград" Олег Рябов. 

-  Сьогодні, 2 червня подавання води знам'янчанам відбувалася з 9 по 12 годину з власних резервуарів РЧВ (резервуари чистої води) з насосної станції. Зрозуміло, що вода подавалась з пониженим тиском, бо велика потреба, тому завтра, у понеділок, знову буде з 9 по 12 годину аналогічне водопостачання з резервуарів, сподіваємось, що вистачить і на центральну, і на південну частини Знам'янки.

Крім того, у місті організовані місця біля Палацу культури,  у районі вокзалу біля магазину "Файна маркет" та біля колишнього кінотеатру "Україна"(біля магазину "Маркетопт"),  де ми всім бажаючим привозимо технічну воду. Також відкриті всі колонки СМЕУ.

Оксана Войчишина

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges