ТРОТУАР ТАКИ ПРИВЕЛИ ДО ЛАДУ (фотофакт)
24.07.2017
Приблизно два місяці поспіль наше видання порушує питання про утримання тротуару, яким ходять пішоходи від залізничного мосту до садочку та ЗШ І – ІІІ ступенів № 4 у південній частині міста (http://komora.info/podiji/2648-trotuar-evropejskogo-zrazka-a-utrimannya-jogo-po-znam-yanski-prodovzhennya, http://komora.info/podiji/2570-trotuar-evropejskogo-zrazka-a-utrimannya-jogo-po-znam-yanski).
Наші журналісти робили фотофакти та спілкувалися з громадянами, які живуть неподалік та постійно ходять тротуаром на роботу. Насправді, дуже добре, що його зробили та ще й по-сучасному, бо до того, там просто були залишки асфальтного покриття та грунтова стежка. На сьогодні, після довгого шляху визначення того, а хто ж таки мусить доглядати тротуар, нарешті працівники КП "Комбінат комунальних послуг" привели його до ладу:



Ольга Полякова
Коментарі
- Коментарі не знайдено

Увійти щоб залишити коментар
Залишити коментар як гість