Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

Відома українська письменниця завітає до Знам’янки…

1.09.2017

7 вересня  о 14  годині у міському Палаці культури м. Знам’янка відбудеться зустріч з Катериною Бабкіною. 

Біографічна довідка

Катерина Бабкіна народилася 22 липня 1985 року в Івано-Франківську. 2006 року закінчила Інститут журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Українська письменниця (поет, прозаїк). Вірші перекладені польською, німецькою, англійською та російськими мовами. Займається відеопоезією, авторка проекту Відеопоезія||Відеопроза. Відеороботи брали участь у кінофестивалях та літературних фестивалях в Києві, Львові, Сумах, Луганську, Чернівцях, Черкасах, Москві, Вільнюсі, Валенсії, Кракові.

Відгуки про товорчість Катерини Бабкіної:

Я вважаю, що поезія - це щось настільки невловимо ефірне, що вірш в різні пори року, частини доби чи просто в різних настроях буде читатись щоразу інакше. Тому дуже важливо, щоб правильна збірка потрапила до рук в правильний час. Можливо вже за кілька хвилин казатиму, що у поезії Катерини Бабкіної нема нічого особливого, але зараз я ділю її вірші на ті, котрі хочеться вивчити напам'ять повністю і ті, з яких варто вирвати бодай одну цитату. Дякую авторові за влучність та актуальність. 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges