Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

Фотомайстри та фотоаматори Кіровоградщини можуть долучитися до щорічного міжнародного конкурсу

20.09.2017 

Громадська організація "Вікімедіа Україна" інформує професіоналів та любителів фотосправи Кіровоградської області, що протягом вересня у понад п’ятдесяти країнах світу, в тому числі вже вшосте в Україні, проводиться щорічний фотоконкурс "Вікі любить пам’ятки" (Wiki Loves Monuments).

Мета конкурсу (Книгою рекордів Гіннеса його визнано найбільшим фотоконкурсом у світі) – зібрати світлини всіх пам’яток світової культурної спадщини для ілюстрування статей у Вікіпедії. Десять світлин, які отримають найвищі оцінки журі, братимуть участь у міжнародному етапі цього фотозмагання.

В Україні конкурсний список містить понад 70 тисяч пам’яток історико-культурної спадщини з усіх областей та Автономної Республіки Крим.

Для участі у конкурсі необхідно зареєструватися у Вікісховищі (одному із сестринських проектів Вікіпедії), сфотографувати пам’ятку(и) з конкурсних списків Кіровоградщини (посилання на списки пам’яток за лінком: Вікі_любить_пам’ятки) та завантажити фотографії (у високій роздільності) до Вікісховища в термін до 30 вересня включно, при цьому обов’язково вказати їх унікальний ID.

Важливий нюанс: фотографії можуть бути зроблені не лише протягом нинішнього вересня, а й раніше – головне, щоб це були власні роботи конкурсанта.

Цього року також можна завантажувати й відеоматеріали із зображенням пам’яток.

Призовий фонд конкурсу буде розподілено між авторами найкращих фоторобіт загалом, авторами найкращих світлин кожного регіону, учасниками, які сфотографували найбільшу кількість пам’яток, та переможцями спецномінацій.

Організатори конкурсу сподіваються, що щорічне проведення конкурсу "Вікі любить пам’ятки" не лише дозволить зібрати велику кількість фотозображень цих пам’яток, а й допоможе українцям пізнати забуті сторінки своєї історії, краще пізнати рідний край, спонукатиме їх дбайливо ставитися до історичної та культурної спадщини Української держави.

Детальніше з регламентом конкурсу можна ознайомитися за лінком: Вікі_любить_пам’ятки_2017

Контактна особа щодо проведення конкурсу – Наталія Тимків (електронна скринька: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

http://www.kr-admin.gov.ua/

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges