Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                   Діяльність відбувається за підтримки  чеської неурядової організації NESEHNUTÍ в рамках Програми трансформаційної  співпраці Міністерства іноземних справ Чеської Республіки

Події

Відкриття спортмайданчика та  ремонт дитячого відділення ЦРЛ: реалізація проекту "Здоров'я наших дітей" на Знам’янщині

18.10.2017

Неодноразово під час візитів до громад області голова Кіровоградської ОДА Сергій Кузьменко наголошував, що харчування дітей, якісна медицина та спорт є фундаментами проекту «Здоров’я наших дітей». Ще два об’єкти, які сьогодні стали доступними для людей  - відремонтоване дитяче відділення та відкриття спортивного майданчика у с. Мошорине – то теж підтвердження дії згаданого проекту. 

 У дитячому відділенні Знам'янської ЦРЛ завершено капітальний ремонт, закуплено нові меблі. Відділення розраховане для лікування 20 дітей, які перебувають у 7 палатах. Відремонтовано їдальню та роздаточну кімнату.

 Для проведення ремонту було виділено близько 730 тис. грн., на придбання інвентарю - 200 тис. грн.

Сергій Кузьменко не оминув актуальної та актуальної теми медичного обслуговування міста Знам’янка та Знам’янського району, при цьому зауважив, що тільки створення єдиного медичного простору може стати запорукою вирішення проблеми. Також він додав: «Ми продовжуємо роботу зі створення гарних медичних закладів з комфортними умовами та сучасним обладнанням на усіх трьох рівнях. Наступний крок – мотивувати працівників охорони здоров'я. Найближчим часом буде ухвалено відповідний закон, згідно якого ви отримуватимете достойну заробітну плату.»

Окрім слів подяки за роботу голова ОДА   передав дитячому відділенню новий холодильник.


Соціально відповідальний бізнес, а саме ТОВ "Рос Агро"(генеральний директор Роман Моцний, виконавчий директор Петро Гетьманець)  майже за рік у селі Мошорине, на місці колишнього автопарку здійснив будівництво  сучасного спортивного майданчика зі штучним покриттям. Загальна вартість проекту близько 2 мільйонів гривень, і це ще не кінець намірів підприємства. Як запевнив Петро Гетьманець: «Час закінчити ремонт у залі зі спортивними  тренажерами, а ще зробити доступними для дітей села хоч би з  5 комп’ютерів. А там школа недоутеплена…»

240 дітей дошкільного та шкільного віку матимуть вільний доступ до спортивного майданчика. Відкриваючи спортивний майданчик, разом з представниками «РосАгро»  Петром Гетьманцем, сільським головою Олексієм Кондратенком, головою Знам’янської РДА Олександром Лукашовим та спортсменами села, Сергій Кузьменко подякував ініціаторам та виконавцям робіт і зазначив, що наступного року планується збудувати на Кіровоградщині ще 15 таких майданчиків. Також він подарував спортсменам села Мошорине нові м’ячі. А спортивне свято продовжила футбольна дуель команд Мошоринської та Володимирівської шкіл.


У рамках запланованого візиту Сергій Кузьменко відвідав їдальню опорного навчального закладу "Мошоринська ЗОШ І-ІІІ ступенів", де передав комплект нового посуду, поспілкувався з працівниками харчоблоку, дізнався яке меню і чи задоволені якістю продуктів харчування кухарі.

Оксана Войчишина

 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges