Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

Фотоконкурс «Моя родина без насильства»

22.11.2017

Управління соціального захисту населення  Знам’янської райдержадміністрації спільно з відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, службою у справах дітей райдержадміністрації, районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводять відбірковий тур фотоконкурсу «Моя родина без насильства». Найкращі роботи буде направлено в департамент соціального захисту населення облдержадміністрації для участі в обласному етапі конкурсу. 

Фотоконкурс «Моя родина без насильства» проводиться в рамках Всеукраїнської щорічної акції «16 днів проти насильства», яка проходить з 25 листопада по 10 грудня 2017 року. Мета акції – привернути увагу до актуальних проблем подолання сімейного насильства, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми ґендерної рівності та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків, формування ціннісного ставлення до сімейних традицій.

Учасники, чиї роботи будуть найкращими, отримають грамоти та цінні призи.

http://zn.kr-admin.gov.ua

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges