komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Новина дня

Дороги ремонтують, а ями спати не дають…

27.11.2017

 Окрім видатків, доходів, перерозподілу та розповілу коштів під час сесій Знам’янської міськради  завжди цікаво слухати депутатські запити. Вони як вісті з усього міста: озвучують проблем про які, можливо, ніхто у коридорах влади і не чув, або якщо чув, то недочув… 

Під час 44-ої сесії традиційно депутати виступали із запитами. Олег Тітарєв повідомив всім, що по вул. Переможців, 29 є яма, мешканці вулиці нарікають на те, що посеред проїжджої частини виникла така  яма, що   коли іде важковаговий транспорт ні вдень, ні вночі не можливо відпочивати.

А інші знам’янчани по вул. Федора Горбунова (частина вулиці Михайла Грушевського до вул. Станційної) звернулися  з проханням включити на 2018 рік асфальтування вулиці. А ще у одному з будинків по цій вулиці є потреба  зробити відмостку навколо будинку.

Ще один запит стосувався Будинку дитячої та юнацької творчості  і теж був озвучений Олегом Тітарєвим – придбання проектору та екрану для цього закладу позашкільної освіти.

Світлана Філіпова переказала звернення мешканців буд. Михайла Грушевського, 20, від 2016-го року у цьому будинку не вирішено питання водовідведення талих вод. Минув рік – ніяких змін.

Про встановлення зупинок на території південної частини Знам’янки говорив депутат Сергій Каратєєв. Мова йде про зупинки по вул. Комарова,  Олени Теліги, Ярослава Мудрого. Як доповнили депутати, це питання якраз має бути розглянуто під час 44-ої сесії, а Наталія Тесленко додала, що на південній частині слід звернути увагу на зупинку по вул. Дмитра Яворницького, яка встановлена, але не облаштована належно.

Усі названі депутатські запити були підтримані та передані для подальшого розгляду відповідним відділам виконавчого комітету міськради.

Оксана Войчишина

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges