Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                   Діяльність відбувається за підтримки  чеської неурядової організації NESEHNUTÍ в рамках Програми трансформаційної  співпраці Міністерства іноземних справ Чеської Республіки

Події

Дмитрівські «Розумахи» треті у обласних змаганнях інтелектуальних ігор

28.11.2017

Перша спроба зіграти у брейн-ринг на рівні обласних змагань між інтелектуалами молодшого шкільного віку для вихованців  Знам’янського районного Центру дитячої та юнацької творчості видалась напрочуд вдалою. 

На чемпіонат Кіровоградської області з гри у брейн-ринг (2017-2018 року) приїхали діти з усієї області: учасники гуртків, обдаровані школярі. Від Знам’янського району команду представляти   школярі ОНЗ «Дмитрівська ЗШ I-IIIступенів ім. Т. Г. Шевченка» та вихованці Центру дитячої та юнацької творчості. Вони змагались  у категорії з 5 по 9 клас з представниками з 18 інших команд.

  • Вибороти перемогу було дуже нелегко, - розповідає керівник гуртка інтелектуалів Валентина Столбова, - кожна команда проводила по 5 ігор. У першій грі ми стали кращими і дали 11 правильних відповідей. Загалом за результатами всіх ігор ми набрали 8 балів. У чвертьфіналі довелось грати «на виліт». Команда «Розумаки» виграла першу гру, але у півфіналі поступились. Так ми стали володарями третього місця у обласних іграх цього року.

Участь у обласних іграх для дмитрівських інтелектуалів на цьому не закінчилась,  адже окрім диплома за третє місце,  у лютому 2018 року на них чекає інша гра  - «Що? Де? Коли?».

Так хто ж ці розумники і розумниці з Дмитрівки? До складу команди увійшли: Олеся Крамаренко(капітан команди), Юлія Новосельцева, Владислав Бугайов, Микола Гребєнніков, Тимур Жуган, Владислав Губа.

Бажаємо успіху команді «Розумахи» у всіх їхніх подальших стартах!

Оксана Войчишина

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges