Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

Харчування дітей області та якість питної води – під суворий контроль

28.11.2017

Держпродспоживслужба області за участі Кіровоградської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби та спільно з Кіровоградським обласним лабораторним центром почали проведення досліджень якості та безпечності питної води і харчування в навчальних закладах, обстеження умов виховання, навчання та перебування дітей в організованих дитячих колективах.(Про це повідомляє 27 листопада - http://kr.consumer.gov.ua

Здійснюються відбори готових страв на відповідність мікробіологічним та санітарно-гігієнічним показникам (калорійність і термообробка), питної води з водопровідної мережі (централізовані і нецентралізовані джерела) – на визначення активності природних радіонуклідів та радону, а також води питної на харчоблоках на відповідність мікробіологічним та санітарно-хімічним показникам. Обстежуються також об’єкти навколишнього середовища та умови перебування дітей в закладах.

Приводом до цього стало ускладнення санітарно-епідемічної ситуації в країні протягом останніх років.

Довідково

За 10 місяців поточного року кількість спалахів гострих кишкових інфекцій зросла більш ніж удвічі порівняно з 2014 роком. Причому кількість таких спалахів в організованих дитячих колективах у порівнянні з минулим роком збільшилась в 1,6 раза (з 57 у 2016-му до 91 за 10 місяців 2017 року).

Виникнення спалахів гострих кишкових інфекційних захворювань пов’язане переважно з об’єктами, що мають важливе соціальне значення, зокрема, закладами навчальними, оздоровлення та відпочинку дітей, об’єктами водопостачання, закладами громадського харчування тощо.

Особливу стурбованість фахівців Держпродспоживслужби викликає збільшення кількості спалахів з чинником передачі збудника інфекції недоброякісною питною водою. У поточному році вже зареєстровано 8 таких спалахів, у той час як у 2012 – 2013 роках вони були відсутні, а з 2014 по 2016 роки їх збільшилося з двох до чотирьох на рік.

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges