Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                   Діяльність відбувається за підтримки  чеської неурядової організації NESEHNUTÍ в рамках Програми трансформаційної  співпраці Міністерства іноземних справ Чеської Республіки

Події

У Знам’янці працюють кращі спеціалісти поштового зв’язку області

29.11.2017

Зараз триває передплатна кампанія і чимало родин вже потурбувались про те, щоб з новинами міста та країни знайомитись і наступного 2018-го року. Приємно, що за такою непомітною роботою великого колективу листонош, кур’єрів, комірників так багато турбот. 

Як свідчить статистика, як би інтернет не поспішав до наших домівок, дуже багато родин передплачують газети та журнали, м. Знам’янка - не виняток.  Щороку колективи районних поштових відділень порівнюють свої показники, це своєрідне змагання. Такий рейтинг під кінець року визначає, хто кращий?

За підсумками 2017-го року у показниках доходів, надання послуг, рентабельністю Знам’янський колектив Центру обслуговування споживачів № 4, а це 120 працівників, які представляють відділення міста та Знам’янського району, став кращим у Кіровоградській  області.

 - Це почесне для нас визнання дуже відповідальне. Я як керівник не можу і не буду виділяти когось окремо і називати прізвища багатьох справді заслужених листонош та операторів. На пошті немає легких посад і легких робіт.Дякую всім за спільну важку роботу. – прокоментувала начальник Центрального відділення поштового зв’язку №4 (назва змінилась) Олена Суліма.

Щороку збільшується кількість послуг пошти. Це вже давно не тільки доставка газет, а й експрес-доставка, страхування авто, оселі, водія, отримання кредита.

Зараз тривають «поштові жнива» і Олена Суліма додала, що у місті та районі близько 70% населення – постійні передплатники. Не забудьте, що до 16 грудня триває передплата на всі всеукраїнські та обласні видання, а до 20 грудня 2017-го року – районні.

Оксана Войчишина

 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges