Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

У Петрівському НВК, граючись,  вивчали права дитини

5.12.2017

Минулої неділі у Петрівському НВК пройшов цікавий  відкритий захід – «Знай свої права, дитино».  До ігор та вікторин було долучено майже 100 осіб (батьки та діти-учні молодших і старших класів).

Детальніше про захід розповідає його ініціаторка вчителька  молодших класів  Валентина Бондар:


«Велика увага повинна приділятися вивченню прав дитини, як самими  ними , так і їхніми батьками. Адже, права дають певні можливості для розвитку підростаючого покоління, до досягнення ними повноліття.  Тож, у рамках  Тижня права,  у нашому навчальному закладі ми вирішили провести такий захід.  Його ідея - підсумувати Тижня та поповнити знання батьків і дітей про їх права та обов’язки».


Під час відкритого заходу залою «подорожувала» особлива квітка, пелюстки якої містили написи з правами дітей. Відриваючи пелюстки, учні під керівництвом музичного керівника районного Центру дитячої та юнацької творчості  Валентини Воловецької, співали тематичні пісні, розповідали вірші. Не менш захопливими для дітей та їх батьків стали вікторини та дидактичні ігри: «Так чи ні?» (мова йшла про зміст Конвенції про права дитини), «Права чи обов’язки» (діти визначали що є правом, а що - обов’язком) та «Прийшли незвичайні телеграми» ( діти отримували телеграми від казкових героїв та визначали, які їх права порушені)».

Ольга Полякова

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges