Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                   Діяльність відбувається за підтримки  чеської неурядової організації NESEHNUTÍ в рамках Програми трансформаційної  співпраці Міністерства іноземних справ Чеської Республіки

Події

Як у Знам’янці ремонтують дороги або куди витрачаються бюджетні кошти?

19.12.2017

Про те, що ремонт доріг у місті 2017-го року виконувався масштабно  видно всім, але з початком осінніх злив більшість мешканців південної частини міста помітили і ще одну тенденцію - стрибати на  зупинках автобусів доводиться у калюжі та багнюку. 

Про те, що на вулиці Галочкіна виконано ремонт асфальтного покриття на суму понад 85 тис. грн. ніхто б і не знав, аби не депутат міської ради Олег Рубан, який під час останньої сесій міської ради показав на фотослайдах у якому жахливому стані узбіччя цієї вулиці. Він же у своєму зверненні  і запитав міського голову Сергія Філіпенка та представників відділу ЖКГ, чому на ремонт асфальтного покриття витратили чималу суму, а багнюки зараз там не перейти, не переїхати?

Фото зроблені 13 грудня 2017 року.

 

Не хочеться, щоб такі звернення і питання лишались риторичними…

Не менш цікавою від літа 2017 року ситуація щодо зупинки біля дитячого садочка. Автобус висаджує людей просто в багнюку.

Оксана Войчишина

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges