komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Події

Завтра зимове сонцестояння

20.12.2017

Саме завтра, 21 грудня – зимове сонцестояння, а кожен з наступних 12 днів відповідає одному з місяців майбутнього року. 

Час ніби ущільнюється й упаковується, а ми маємо можливість у стислі терміни прожити весь майбутній рік за ці 12 днів. Усе, що у ці дні буде нами сказано вголос і зроблено, малюватиме тонкий і прозорий візерунок нашого життя у році прийдешньому.

Особливу силу матимуть останній, дванадцятий, день цього циклу і, звичайно ж, остання, дванадцята, ніч. Найулюбленіше свято – Новий рік – потрапляє якраз у цей період. Знайома нам з дитячих років прикмета «Як зустрінеш Новий рік, так його і проведеш» є відлунням ритуалів і містерій, які здійснювала наша Первозданна Душа протягом багатьох тисячоліть.

Чого варто уникати в ці дні?

Насамперед будьте дуже уважні до своїх слів, які вимовляєте вголос. Нехай навіть випадкові негативні прогнози щодо себе не зірвуться з ваших вуст. Адже з них тоді буде складатися візерунок подій, які наповнять ваше життя. «Не хочу», «Не складеться», «Не зможу», «Не встигну» – слова, що не варто вживати, аби майбутній рік був успішним і благополучним.

Також будьте обережні зі своїми прогнозами щодо інших людей. І якщо хтось поруч із вами демонструватиме зневіру до себе, підбадьорте його, просто озвучте щось дуже позитивне і сильне на його адресу.

Що варто робити в ці дні?

Цей день, 20 грудня, присвятіть очищенню: свого помешкання, робочого місця, свого тіла, свого оточення, своїх думок.

Викиньте старі речі, які захаращують простір і утримують стару енергію, не дозволяючи чомусь новому ввійти у ваше життя. Прибираючи в домі, уявляйте, як ви очищаєте все своє життя. Рекомендується прийняти також ванну із сіллю.

І тільки після зробленого очищення починайте будувати плани на рік. Прокрутіть його вперед і уявіть, чим би ви хотіли займатися в наступні дванадцять місяців, що для вас зараз є важливим і значущим.

Проговорюйте вголос свої плани. Діліться ними з рідними, близькими, друзями, знайомими, дітьми й батьками. Що більше людей почує про це, то більша буде віддача.

Заявіть Всесвіту голосно про свої наміри. 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges