Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                   Діяльність відбувається за підтримки  чеської неурядової організації NESEHNUTÍ в рамках Програми трансформаційної  співпраці Міністерства іноземних справ Чеської Республіки

Події

Ялинкові дива: якими бувають новорічні красуні?

29.12.2017

Виявляється, що творчість дітей та дорослих навіть у погляді на ялинку може бути дуже широка. Вже другий рік поспіль у дошкільнят ОНЗ «Петрівський НВК I-III ступенів»  відбувається конкурс на найкреативнішу ялинку. Цього року, під час святково дійства біля ялинки-красуні, кращі творчі роботи мали гідну оцінку, а всі учасники були нагороджені грамотами. 

Уявити собі, що ялинка буває з макаронів або цукерок можна, але мало хто візьметься зробити такий шедевр власноруч. Вихованці молодшої і старшої групи вже другий рік поспіль доводять, що вміють разом з батьками, бабусями власноруч робити дуже незвичні ялинки.

 Розповідає заступник з навчально-виховної роби ОНЗ «Петрівський НВК I-III ступенів» Галина Балюк: « У садочку «Казка» вже другий рік поспіль проводиться конкурс на кращу ялинку. Цей конкурс став дуже популярний серед малечі, практично кожен наш вихованець з батьками чи дідусями, бабусями виготовив свою неповторну ялинку. Протягом двох років ми влаштовуємо ще і  музей ялинкової іграшки та листівки. Батьки поприносили старі іграшки, якими вони не прикрашають ялинку. Дітям цікаво, які прикраси були колись.

Нам дуже складно визначити переможців. Минулого року у всіх були перші місця. А цього, 2017-го року ми вирішили виділити кращих. Серед кращих: Денис Матущак, Володимир Лашко,  Вероніка Ушакова, Вікторія Волошина, Нікіта Нікіфоров, Софія Воровська. Ці діти отримали окрім грамот магніти у формі собачки, символа наступного року.»

 

Оксана Войчишина

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges