Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                   Діяльність відбувається за підтримки  чеської неурядової організації NESEHNUTÍ в рамках Програми трансформаційної  співпраці Міністерства іноземних справ Чеської Республіки

Події

Як у Знам’янці визначали кращого винороба?

08.01.2018

Цими вихідними у приміщенні Територіального центру м. Знам’янки відбулося святкове засідання клубу виноградарів.  Цього разу захід зібрав найкращих виноробів, які взяли участь у конкурсі «Найкращі вина Знам’янки». До конкурсу було представлено 21 вид вина: «Ізабелла», «Кодряну», «Молдова» та інші.

Детальніше про захід  говорить голова клубу «Сонячна грона»  Анатолій  Голдінов:


«До конкурсу представлені кращі вина від 11-ти учасників. Для розгляду маємо 21 один вид вина. Деякі напої  мають витримку по два, три роки. Проводячи паралелі з іншими роками (конкурс проводиться вже 4 роки), можу сказати про те, що кількість учасників збільшується кожного року. Для прикладу  минулого разу у нас було лише дев’ять учасників, позаминулого - три.  Очевидно, що кількість бажаючих представити свої вина збільшується, як і  кількість членів клубу. Зараз вже налічуємо 34 особи.»


Після довготривалої дегустації та незалежного голосування визначили  переможців: перше місце посів Юрій Гончаренко,  друге – Олександр Суковач, третє –  Надія Цуркан.  Окремо слід зазначити, що усі учасники отримали грамоти за участь, а переможці – призи. Перше місце відзначили книгою  «Умный виноградник»  та дев’ятьма чубуками рідкісного сорту винограду; друге – сімома чубуками винограду та книгою «Виноград  21-го віку»; третє – сімома чубуками винограду.

Інтерв’ю з переможцем конкурсу читайте у наступному матеріалі нашого видання.

Ольга Полякова

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges