Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

Події

З 8 січня нові тарифи на водопостачання та водовідведення ОКВП «Дніпро-Кіровоград»

10.01.2018

На виконання пункту 6 статті 32 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» обласне комунальне виробниче підприємство «Дніпро-Кіровоград» повідомляє, що з 8 січня 2018 року вводяться в дію тарифи: 

– на послугу з централізованого водопостачання в розмірі 10,656 грн./м3 з ПДВ;

– на послугу з централізованого водовідведення в розмірі 9,54 грн./м3 з ПДВ;

- на централізоване водопостачання споживачам, які є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання в розмірі 3,996 грн./м3 з ПДВ.

(постанова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 02.11.2017 р. № 1343 «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року №1141»)

 Як прокоментував журналістам KOMORA.INFO директор Знам'янського ВКГ ОКВП «Дніпро-Кіровоград» Олег Рябов: «Зазначені тарифи не збільшено, а  зменшено, за рахунок того, що тепер послуги повірки лічильників, демонтажу лічильників не будуть входити до загального тарифу. За більш детальними роз’ясненнями звертайтесь до абонентського відділу Знам'янського ВКГ ОКВП «Дніпро-Кіровоград» за тел. (0233) 2-29-37.»

Підготувала Оксана Войчишина

 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges