Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                   Діяльність відбувається за підтримки  чеської неурядової організації NESEHNUTÍ в рамках Програми трансформаційної  співпраці Міністерства іноземних справ Чеської Республіки

Події

ЯК У ЗНАМ`ЯНЦІ ЗИМУ ПРОВОДЖАЛИ?

18.02.2018

Традиційно за 40 днів до Великодня святкують свято Масляної, під час якого проводжають зиму та зустрічають весну. Масляна – останній день зимових гулянь, після яких розпочинається  Великий піст. Цьогоріч у нашому місті Масляну святкували одразу у двох місцях: біля водойми «Копанка» та на площі біля міського ПК. 

Першими гуляння розпочалися у південній частині міста традиційним театралізованим дійством проводів зими.

Кожен бажаючий міг безкоштовно почастуватися  гарячим чаєм, млинцями та ухою.

Сьогодні тут розваг на будь-який смак: перетягування каната, стрільба з лука,  козацький бій на колоді, традиційні змагання за приз на стовпі.

Основним організатором та ідейним натхненником свята став  В’ячеслав Флорінцев  - голова Спортивно-патріотичної організації «Славян», який детальніше розповів про ідею:


«Взагалі ідея  провести таке свято з`явилася, як частина системи наших туристичних зльотів.  Адже ми давно прагнемо зробити життя громади південної частини міста цікавим.  Нас підтримала міська влада і провела разом з  міським ПК театралізоване дійство. Група дівчат з фітнесу ( тренер Олена Флорінцева), Ганна Ковальова,  працівники їдальні Локомотивного депо напекли млинців. Уху варив наш традиційний шеф-кухар Костянтин з клуба «16 тон».  Особисто хочу подякувати батькам дітей, які тут сьогодні присутні, та  нашим спонсорам: Олександру Холявку, Михайлу Пожару, Ігорю та Павлу Криниці, Сергію Вовченку, Андрію Драбасі.»


Багато присутніх було на святі. Усі залишилася задоволеними і пригощаннями, і розвагами. Своїми враженнями ділиться родина Довженків:


«У південній частині міста ми мешкаємо 5 років. Сьогодні таке свято вперше. Такі заходи потрібно проводити, щоб люди долучалися до культурного життя міста не тільки у центрі, а й на його околицях. Усе організовано цікаво, особливо, для дітей. Дякуємо організаторам».


Ольга Полякова

 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges