Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

У ЗНАМ’ЯНЦІ ПРОЙДЕ ТИЖДЕНЬ БОРОТЬБИ З ГЛАУКОМОЮ

12.03.2018

Традиційно по усій Україні з 12 по 18 березня проходить тиждень боротьби з глаукомою. Серед різних захворювань ока глаукома посідає особливе місце. Причина цього полягає навіть не в тому, що даним терміном називають не один певний недуг, а цілу групу, яка налічує понад 60 патологій, а в тому, що при загальному непримітному перебігу, фінал у кожній з них один - невиліковна сліпота.

Усі бажаючі  виміряти внутрішньоочний тиск запрошуються до  Знам’янської  центральної районної лікарні з 12 – 18 березня. Детальніше про тиждень боротьби розповідає лікарка-окулістка Алла Стриженко:


«Тиждень боротьби з глаукомою традиційно проводять з 12 по 18 березня вже років з десять поспіль. Глаукома - захворювання очей, що характеризується підвищенням внутрішньоочного тиску. Початок недуги підступний і протікає безсимптомно. Якщо лікування цього захворювання не проводиться, то поступово починає звужуватися поле зору - людина перестає помічати розташовані збоку об’єкти, надалі хвороба призводить до прогресуючого зниження зору, причому з часом можлива повна його втрата. Саме з метою попередження глаукоми ми проводимо тиждень, коли усі охочі можуть виміряти внутрішньоочний тиск. Бажано це робити кожній людині, після 40 років.  Тим, у кого батьки хворіють на глаукому (тобто можлива спадковість),  таку процедуру треба проводити після 35-ти років.»


За 2017 рік лікарями КП «Знам’янська центральна районна лікарня» виявлено 21 особу, яка захворіла на глаукому вперше. Близько 150 пацієнтів на сьогодні з таким діагнозом перебувають під наглядом лікарів.

Ольга Полякова  

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges