Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

ГО «Знам’янське об’єднання «Майдан» краще серед волонтерів країни

26.03.2016

22 березня в колонному залі Київської міської державної адміністрації відбулося нагородження лауреатів національного конкурсу «Благодійна Україна – 2017 ». У номінації «Колективне волонтерство» ГО «Знам’янське об’єднання «Майдан» стала лауреатом конкурсу «Благодійна Україна» і зайняла третє місце. (серед 77 організацій-учасниць з усієї України) . 


 - Дуже приємно, що наша робота помічена і оцінена. Звичайно ж приємно було провести 2 години в товаристві кращих благодійників України – представників відомих підприємств і компаній: Новокраматорський машинобудівний завод, Миколаївський «Нібулон», Київський «Burisma Group» , представників різноманітних благодійних фондів України ,США та Європи,- ділиться враженнями голова ГО «Знам’янське об’єднання «Майдан» Наталія Тишкевич, - звичайно, отримати диплом такого конкурсу, представляючи не тільки рідну Знам’янку, а й усю Кіровоградську область, річ дуже відповідальна. Звичайно, це надихає. І тому, говоримо: «Допомагали, допомагаємо і будемо допомагати ! Адже тільки разом ми – сила!»

Нині склад волонтерів ГО "Майдан" дуже великий, існує окрема фотовиставка з їх портретами

Волонтери ГО "Майдан"

Волонтери ГО "Майдан" Соколова Олена і Задерієнко Катерина

Волонтери ГО "Майдан" Прудка Олена, Клюка Наталя, Браїм Анжела

Волонтер ГО "Майдан" Андрій Валицький

Волонтерка ГО "Майдан" Світлана Свірбій

Волонтери ГО "Майдан" Полєжай Марія і Гаджахмедова Ене

Волонтери Соболєва Наталя Міхайленко Інна

 

Волонтерка Ніколаєва Ольга

Волонтерка Хороленко Тетяна

 

Волонтери Білан Оксана. Іваненко Світлана

Волонтери Савранська Світлана, Лукьянов Сергій, Стаднік Олександра, Дідик Роман

Волонтерка Коваленко Тетяна

Волонтери Корчинський Ярослав,  Іванова Наталія, Безай Василь

Волонтерки Коваленко Таня і Михайленко Інна

Волонтерка Гурєєва Оксана

 Волонтерка Світлана Родич

Волонтерка ГО "Майдан" Надія Посунько

 Волонтери ГО "Майдан" родина Корчинських

Волонтер Василь Ковалюк

 Волонтер Петро Швайка

Волонтери Наталія Соболєва та Любов Турлюн


Чимало військових від 2014-го року дякують волонтерам-знам’янчанам щодня: тисячі відправлень в зону АТО, підтримка бійців і словом і ділом – то їх звична справа. Найкраще про роботу волонтерів «майдану», як звикли казати і знам’янчани і ті, кому вони допомагають розповідають військові.

Євген Чайка, перший водій УАЗика «Знам’янчанка» пригадує: « У 2014-му році, у жовтні, нам дуже була потрібна машина на сході. Я попросив волонтерів «Майдану» допомогти.  Так почалась історія «Знам’янчанки». Волонтери Михайло і Тетяна Хороленки у цьому відіграли дуже важливу роль. Історія цієї машини дуже цікава. Перший рік бойових дій (2014) важкий був. Хлопцям  елементарного не вистачало - одягу, було як попадемо в яку «передрягу», так в одних трусах, вибачте, лишались… А щодо машини – вона дуже багато всього зробила, ми нею і міни на передову возили, поранених вивозили, блокпости з нею відбивали…  Я особисто її тричі ремонтував. Ця машина була в Пісках. Потім її передали в 3-ій полк, зараз, як мені відомо вона у Кропивницькому і не «на ходу» потребує ремонту…»


Олексій Пакош (командир підрозділу, воював у Пісках 2014 р.) розповідає:
«Мій підрозділ завдяки підтримці ГО «Майдан» був забезпечений 11-ма спальниками. Тоді був перший призов, і з постачанням дуже  важко було. 2 квітня 2014 року ми вже були на сході. Хлопці були, як то кажуть, «голі й босі», з усього світу збирали одяг, і волонтери нам тоді дуже допомогли.»

Про співпрацю з Богданівською військовою частиною волонтери ГО «Майдан» можуть теж пригадувати з гордістю, а заступник командира по роботі з особовим складом Олег  Гібало ділиться: «Наша співпраця була не в матеріальних речах, а у військово-патріотичному вихованні. Як зараз пригадую, як волонтери «Майдану» приїздили до нас з концертами, а ще вони у нас картини на стінах малювали національно-патріотичного характеру.»

Діяльність   ГО «Знам’янське об’єднання «Майдан» - то сотні людей, які об’єднавшись разом у різний час і за різних обставин, небайдуже реагували і реагують на події війни на сході України. Це відзнака і нагорода всіх тих, хто віддав свій час,  висловив бажання бути волонтером, і зробив вибір у невеличкій Знам’янці – бути корисним і допомагати навіть незнайомим бійцям-українцям захищати наші кордони цілодобово. Так тримати, в ім’я перемоги!

Із фотоархіву ГО "Майдан"

Під час одного із автопробігів у День незалежності

Волонтери ГО "Майдан" намалювали вишиванку на алеї міста Знам'янка

"Динозаврик", який передали в АТО.

Оксана Войчишина

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges