Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

Хореографічний колектив «Едельвейс» кращий у Міжнародному конкурсі

18.04.2018

Протягом 13-15 квітня у м. Львів відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс «Єврофест-2018». Хореографічний колектив Знам’янського районного Центру дитячої та юнацької творчості «Едельвейс» (с. Суботці) повернувся з перемогою – першим місцем у номінації «Естрадна хореографія» 2-а вікова категорія. 

  • Про такий успіх на високому рівні мріяли давно, але вперше за дев’ятирічну історію існування колективу нас не тільки помітили, а й гідно оцінили, - ділиться враженнями керівник колективу «Едельвейс» Тетяна Ігнатьєва.- Участь у конкурсі взяло 18 дітей нашого колективу. Окрім диплома, ми отримали сертифікат на поїздку до Болгарії у місто Кітен на дитячий творчий табір «Разом». Крім того, цей сертифікат передбачає знижку на оплату перебування у таборі у розмірі 1 тис. євро.

 

Тетяна Ігнатьєва отримала теж Диплом фестивалю «Єврофест -2018» як керівник гурта за вагомий внесок у розвиток культури та мистецтв дитячої та юнацької творчості талановитої молоді України.

Естрадні  танці «Бугі-вугі» та «Ми за мир» у виконанні суботцівських дітей не лишили байдужими журі навіть не зважаючи на те, що колектив виступив не в перший, а другий день змагань, а у номінації «Естрадна хореографія» було представлено понад 20 колективів з усієї України.

Вихованці «Едельвейсу» щиро дякують дорослим, які дуже підтримали їх і допомогли здійснити участь у конкурсі. Серед них депутат обласної ради Юрій Гугленко, директор опорного навчального закладу  «Суботцівський НВК» Анатолій Савлук, директор ЦДЮТ району Валентина Калініна та сільський голова с. Суботці Андрій Борідченко.

Оксана Войчишина

Фото Тетяни Ігнатьєвої

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges