Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

Ветеранам шана і увага…

9.05.2018

Літні дідусі і бабусі, які 9 травня вже не в силах піти на заходи у містах та селах, потребують уваги. Вони дуже радіють кожному, хто загляне до їх осель, готові говорити і говорити, саме так було вчора у селі Дмитрівка. 

Тих, хто пригадує звуки гармат не з чуток, хто на собі відчув війну далеких сорокових – одиниці. У Дмитрівці живе Ганна Данилівна Дорофєєва, жінці 95-тий рік і під час війни вона була партизанкою у загоні Нечаєва. Ледь вижила, була забита до смерті, коли піймали німці. Сьогодні для неї День Перемоги зі сльозами на очах.

 

  • Здоров’я вже слабке, але навіть, коли не можу – я йду, змушую себе працювати, хоча б працювати у дворі, підмітати віником.

Привітно на порозі всіх зустрічав і 93-річний дідусь Юрій Олександрович Танський. І одразу, після слів подяки за візит, пригадав про найціннішу нагороду – медаль «За відвагу», яка на його піджаку виднілась серед багатьох інших. Металева сірого кольору нагорода видавала, що їй багато років.

  • Ось ця за відвагу – найцінніша! Я звільняв Краків, Румунію, Болгарію, а в Австрії був поранений у ноги, тепер все життя відчуваю біль.

Серед сивочолих ветеранів у Дмитрівці є і народжена у концтаборах Марія Іванівна Зеленська, Тетяна Федорівна Мартиненко та Василь Павлович Котков.

Оксана Войчишина

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges