Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

Жінок навчали, як бути успішними

11.06.2018

У неділю, 10 червня, у міському Палаці культури відбувся тренінг для жінок  на тему «Як бути успішною лідеркою, мамою та дружиною». Захід організовано ГО «ЦЕГРІН -  разом»  (голова Тетяна Захарчук). Тренінг проводився на безкоштовній основі для усіх охочих.

Вела психологічну роботу психологиня та тренерка Наталія Сабліна, яка розповіла нам чому важливо відвідувати такі психологічні заходи:

  • По-перше , я - членкиня мережі «Індіань», яка дає можливість навчатися, а по-друге,  я сама депутатка і була секретарем ради, тому розумію, що якщо жінка буде психологічно не готова розвиватися, бути лідеркою, то, звичайно,  не буде в неї ніякого результату. Фактично в Україні, якщо посад аз високою зарплатнею, то її займає чоловік, а де треба працювати багато - то жінка. Для прикладу у Верховній Раді - 13 % жінок, а у сільських радах – 50. Дуже важливо для кожної з нас свідомо бути готовою ставати лідерками.

Наталія провела для усіх присутніх психологічні вправи, під час яких жінки нашого міста визначили свої вади та психологічні проблеми.  Навчилися розуміти, що треба виправити у своїйпідсвідомості, щоб мати гармонію у родині, на роботі та у вихованні дітей. Психологиня розповіла про психологічний портрет жінки-лідерки та її характеристики. Тренінг тривав близько трьох годин. Під час рефлексії майже кожен присутній говорив про те, що дуже багато зрозумів та готовий прийти на наступні зустрічі з Наталією Сабліною.

Ольга Полякова

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges