Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                   Діяльність відбувається за підтримки  чеської неурядової організації NESEHNUTÍ в рамках Програми трансформаційної  співпраці Міністерства іноземних справ Чеської Республіки

Події

Відсутність кворуму – відсутність роботи

21.06.2018

20 червня 2018 року о 9.00 годині вкотре відбулася спроба проведення 53-ої сесії міської ради. За відсутності достатньої для кворуму кількості депутатів вкотре засідання не відбулося, втім у залі лунало багато цікавих повідомлень. 

 На жаль, трансляції навіть початку спілкування депутатів та міського голови не відбулося. Чому? Це не риторика – хочемо показуємо картинку відео, а хочемо - ні? Це право кожного мешканця Знам’янки знати і бачити, як розгортаються події навколо колапсу, який нині виник у міській раді. Втім,  це право та ж міська влада ігнорує і кому це вигідно?! Небайдужі громадяни міста дарують Вам, знам’янчани, таке право - https://www.facebook.com/groups/268613680337938/

 Докладніше про склад депутатів-учасників: із 34 депутатів  міської ради  20 червня у залі були присутні 13 депутатів, відсутні депутати  -  21 людина.

Секретар міської ради Наталія  Клименко озвучила причини відсутності депутатів: Наталія Тесленко – за сімейними обставинами,  Костянтин Пастух, Роман Кондратьєв, Ірина Зіньковська, Олег Тітарєв – відпустка; Сергій Пашко, Олександр Куцов, Олександр Озеряний – виробнича необхідність; Світлана Бойко, Юрій Клюка, Наталія Тишкевич, Микола Терновий, Олег Рубан – лікарняний; Людмила Семиніна, Юрій Майборода – відрядження;  Тетяна Макарова, Віктор Озеряний, Сергій Постика,  Неля Данасієнко, Сергій Лєвінте, Анатолій Тесленко – причина відсутності не повідомлена. 

Відсутністю кворуму спілкування в залі міської ради не закінчилось, до присутніх звернувся в.о. головного лікарня КЗ «Знам’янська міська лікарня ім.. А.В.Лисенка» Ігор Муравський, який поінформував, що наразі триває оптимізація штатної чисельності закладу, є необхідність виділення додаткових коштів з метою уникнення кризової ситуації з виплатою заробітної плати вже в червні 2018 року.

Начальник управління МА та ЖКГ Микола Нікітін теж повідомив про ще одне проблемне питання, яке стосується виконання робіт, розпочатих у минулому році по капітальному ремонту дворових та прибудинкових територій житлових будинків по вул. Привокзальній, 7,11,12 , а саме, відмову продовжувати роботи у зв’язку з відсутністю фінансування (кошти передбачені проектом змін до бюджету, який запропоновано розглянути на поточній 53-ій сесії міської ради). Микола Миколайович  зазначив, що вартість робіт по іншим об’єктам, виконання яких було заплановано на перше півріччя, теж зросла, а тому є потреба додаткового фінансування.

Наступна спроба проведення 53-ої сесії відбудеться о  9.00 годині  26 червня  2018 року.

У  пленарному засіданні п’ятдесят  третьої сесії  міської ради 20.06.2018 року брали участь депутати міської ради: Ольга Бойчук, Сергій Каратєєв, Наталія Клименко, Надія Коленченко, Олег Кузін, Олексій Луц, Володимир Мацко, Інна Микуляк, Андрій Мороз,  Юрій Сопільняк, Світлана Філіпова, Олег Антоненко; Ігор Грінченко  - був присутнім, але не зареєструвався.

Оксана Войчишина

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges