Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                   Діяльність відбувається за підтримки  чеської неурядової організації NESEHNUTÍ в рамках Програми трансформаційної  співпраці Міністерства іноземних справ Чеської Республіки

Події

Як у Знам’янці День молоді святкували (+фото)

25.06.2018

Традиційно в останню неділю червня  в Україні відзначають День молоді. Вчора і у нашому місті відбулося святкування Дня усіх тих, хто стає рушіями змін та прогресу у суспільстві.

З привітальним словом від імені міського голови до молоді міста звернулася Валентина Загородня  - перший заступник міського голови, якій і було надано право нагородити грамотами молодіжну еліту міста. Свої відзнаки вчора отримали: Вероніка Запісочна, Кристина Трифонова, Ірина Варакута, Віталій Ткаліч, Ольга Плющ, Владислав Манін, Владислав Деньгуб,  Ольга Омельяненко, Поліна Полякова, Лілія Зосімова, Володимир Плаксивий, Ілля Брижицький, Євгеній Печонкін.

Окрім того, сертифікат  рекорду міста  «Наймолодших  переможців фестивалю гумору «Smile» отримала голова  міського осередку ВМГО «ФРІ» Христина Зайченко.

Говоримо з однією з нагороджених під час урочистостей Лілією Зосімовою:


«Мені дуже приємно отримати сьогодні нагороду. Молодь має чимось займатися і отримувати стимули для розвитку. Ось такі прості нагороди – дуже приємні і надихають робити щось далі»


Вчора молодь міста вітали як талановиті молоді виконавці Знам’янки, так і гості: фіналіст проекту «Голос країни» Анрі Болквадзе, MCFreezer, DGDavidBURN.

Ольга Полякова

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges