Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

У ЗНАМ’ЯНЦІ ВІДБУДЕТЬСЯ ФЕСТИВАЛЬ ФАРБ ХОЛІ

11.07.2018

Холі, або фестиваль фарб – традиційне щорічне свято весни у Індії.  На цьому святі відбуваються масові гуляння та обсипання фарбами Гула, які складаються із натуральних барвників. Гула служать ще й профілактикою вірусних захворювань, оскільки у своєму складі мають натуральні інгредієнти та барвники. Цих вихідних у нашому місті теж відбудеться фестиваль фарб «Яскраве божевілля», основним організатором якого стало ГО «Єдність Кіровоградщини» (голова Юрій Гребенюк).

Детальніше про саме свято розповідає Юрій:

 

  • Розкажіть про те, як проходить організація фестивалю?

 

    • Мої партнери з громадської організації допомогли  закупити фарбу. Зараз у наявності 45кг, це приблизно на 200 осіб. Попередньої реєстрації ми не ведемо, але вже зголосилося багато людей, які хочуть гарно провести час. Ідея урізноманітнити дозвілля знам’янчан виникла після того, як я і моя родина побували на схожому заході у м. Київ. Там нам видавали по  5 пакетиків фарби, у Знам’янці кожен учасник отримає по 4.

 

  • Що очікує на знам’янчан, окрім розваг з фарбами?

 

  • Окрім розваг з фарбами на мешканців міста чекають виступи колективів східних танців, димові шашки та повітряні кульки. Фестиваль розрахований на дві з половиною години, але, як показує практика, що люди захоплюються і це триває значно довше.  У порівнянні з аналогічним заходом у Києві, де розвага тривала півтори години.

Кожен учасник отримає фарбу безкоштовно. Реєстрація розпочнеться 14 липня о 15 годині. Дозволяється брати також Гула з собою.

Довідково: Фарбу можна покласти на долоню, дунути на неї або підкинути вгору. Фарби можуть залишитися на одязі, тільки якщо змішаються з брудом. Вирушаючи на фестиваль, одягайтеся в одяг, який Вам не шкода.

Ольга Полякова

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges