Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                   Діяльність відбувається за підтримки  чеської неурядової організації NESEHNUTÍ в рамках Програми трансформаційної  співпраці Міністерства іноземних справ Чеської Республіки

Події

Який буде наступний епідсезон з грипу?

12.08.2018

Кіровоградський обласний лабораторний центр МОЗ України інформує мешканців області про прогноз епідсезону з  грипу вже цієї осені.

    За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я  в новому епідсезоні  2018/2019 рр. в Північній півкулі будуть циркулювати наступні віруси грипу:  

  • вірус, подібний А/Singapore/ INFIMH-16-0019/2016(НЗN2);
  • вірус, подібний А/Місhіgаn/45/2015(Н1N1)рdm09;
  • вірус, подібний В/Соlогаdо/06/2017.

      метою підготовки до епідсезону з грипу та ГРВІ Кіровоградський обласний лабораторний центр рекомендує:

  1. Проводити вакцинацію проти грипу на початку епідсезону (у вересні – жовтні поточного року) з метою забезпечення найкращого захисту.
  2. Керівникам органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, установ, організацій та підприємств незалежно від форм власності ініціювати питання щодо виділення коштів на закупівлю вакцини проти грипу для осіб із груп ризику (медичні працівники, вагітні, діти до 5 років, особи старше 65 та особи з хронічними захворюваннями), лікарських засобів, дезінфекційних препаратів, діагностичних тест-систем та засобів індивідуального захисту.
  3. Проводити серед населення освітні заходи з залученням засобів масової інформації щодо ефективних методів профілактики грипу, в тому числі специфічної, дотримання правил особистої гігієни, необхідності своєчасного звернення за медичною допомогою.

http://labcentr.kr.ua/

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges