Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

Хобі-путівник Знам’янкою для дітей. Музична школа

28.08.2018

Komora.info розпочинає серію матеріалів, в яких ми зосередимо увагу на закладах нашого міста, де юні знам’янчани можуть провести дозвілля за різноманітними захопленнями. Звісно, ми роботу цих закладів регулярно висвітлюємо, проте в дописах серії «Хобі-путівник Знам’янкою» прагнемо подати загальну інформацію, тим більше, що з початком нового навчального року для багатьох батьків набуде особливої актуальності питання: чим зайняти вільний від навчання час дитини та відволікти її від гаджетів? І перший пункт у нашому путівнику – Дитяча музична школа імені М. Лисенка. 

Добре відомий далеко за межами міста й області лауреатами всеукраїнських та міжнародних конкурсів навчальний заклад запрошує на навчання на таких інструментах: фортепіано, баян, акордеон, скрипка, гітара, домра, сопілка, духові інструменти (труба, кларнет, флейта, блок-флейта, туба, саксофон), а також у школі є відділення хореографії та вокалу. Окрім основного інструменту, учні ДМШ відвідують уроки теоретичних дисциплін, а також можуть вибирати: або ходити на хор (у школі їх два – молодших і старших класів); або бути учасниками оркестру (народних інструментів) чи ансамблів (сопілкарів, скрипалів, домристів, баяністів тощо). Педагогічний колектив Знам’янської ДМШ імені М. Лисенка на сьогодні – це 26 кваліфікованих викладачів та концертмейстерів.

До речі, якраз в останній тиждень серпня в музичній школі тривають додаткові прослуховування охочих вступників (основна сесія набору учнів, як правило, проходить у червні), але, як Komora.info повідомила заступниця директора Наталія Яблуновська, уже наприкінці першого дня учнівський колектив школи поповнився 25 новенькими, а випустилося цього року лише 17. Проте, як запевнив директор ДМШ імені М. Лисенка Сергій Івасенко, тих, кого вони не зможуть взяти зараз (а відповідно до робочих навчальних планів, у школі не може навчатися більше 220 дітей), запишуть у чергу, і як тільки звільниться місце – їх запросять здобувати якісну музичну освіту.

Детальнішу інформацію можна дізнатися, завітавши в робочі години безпосередньо до Знам’янської дитячої музичної школи імені М. Лисенка за адресою: вулиця Калинова, 113 або подзвонивши за телефоном 3-27-24. Сайт школи - http://znamenskayadmsh.wixsite.com/dmsh

Дмитро Шульга

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges