Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

Хобі-путівник Знам’янкою для дітей. Міський палац культури

31.08.2018

Komora.info розпочинає серію матеріалів, в яких ми зосередимо увагу на закладах нашого міста, де юні знам’янчани можуть провести дозвілля за різномантіними захопленнями. Звісно, ми роботу цих закладів регулярно висвітлюємо, проте в дописах серії «Хобі-путівник Знам’янкою» прагнемо подати загальну інформацію, тим більше, що з початком нового навчального року для багатьох батьків набуде особливої актуальності питання: чим зайняти вільний від навчання час дитини та відволікти її від гаджетів. Другий пункт у нашому путівнику – Знам’янський міський Палац культури. 

Уже не один десяток років МПК є шанованим осередком культурного дозвілля знам’янчан, як кажуть, від 2 до 102 років. Тож, до участі в яких колективах, клубах та студіях запрошують юних містян фахівці Міського палацу культури у 2018 році?

Наймолодших хлопчиків і дівчаток (від 5 років) чекають у танцювальному колективі «Топотушки», а трохи старших (від 10 років) – у зразковому дитячому танцювальному колективі «Веселка». Обома цими колективами керує Тетяна Часник, котра разом зі своїми вихованцями регулярно привозить призові місця з різноманітних конкурсів і фестивалів. Крім того, для охочих вчитися хореографічному мистецтву при МПК працюють колектив бального танцю «Грація» (очільник Володимир Кондратюк) та Клуб бально-спортивного танцю «Фурор-Данс» (керівник Євген Суботін).

Охочим навчитися гарно співати у міському Палаці культури можуть запропонувати записатися до вокальної студії «Мелос», яку очолює Руслан Павловський. А для тих юних знам’янчан, хто бажає поєднати інтелект і спортивний азарт, гостинно відчинені двері Дитячого клубу любителів шахів, яким опікується Максим Ковальчук. А з жовтня художньому ліпленню (барельєф) продовжить навчати Володимир Волчок.

Якщо Вас зацікавив котрийсь із вище перелічених колективів чи клубів, співробітники міського Палацу культури радять не баритися (адже початок вересня – найактивніший час залучення нових вихованців) і телефонувати за номером 2-40-59, а також долучатися до спільноти Знамянського міського Палацу культури в мережі Facebook https://www.facebook.com/groups/156765858411495/about/

Дмитро Шульга

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges