komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Події

ГО «Юридична сотня» запрошує на навчання

7.09.2018

Громадська організація  «Юридична сотня» анонсує  про початок нового набору всеукраїнського освітнього проекту для ветеранів та волонтерів – «Школу Юридичної Сотні». Десятки ветеранів та волонтерів, які є членами громадських об’єднань, отримають унікальну можливість пройти через цикл навчання у колі однодумців та професійних тренерів і вивести діяльність своєї громадської організації на новий рівень.

До участі запрошують:

- лідерів громадських об’єднань ветеранів (учасників російсько-української війни);
- лідерів громадських об’єднань, які надають послуги ветеранам (учасникам російсько-української війни) – психологічні, правові, волонтерські організації.

Формат навчання – 5-місячна освітня програма, яка складається з 4 інтенсивних дводенних тренінгів « з повним зануренням» (1 раз на місяць на вихідних) та заключної презентації проектів.

Учасники Школи отримають багато корисних знань і навичок, знайдуть нових партнерів для майбутньої роботи, дізнаються глибше, як захищати і відстоювати свої права, як працює державний апарат із середини та інструменти громадського впливу на органи влади, про важливість відкритої комунікації та про те, що в першу чергу потрібно зробити, аби у громадському секторі ставало все більше «перемог» і все менше «зрад».

Окрім підсумкових сертифікатів, кожен з учасників (учасниць) протягом Школи перетворить свою ідею у готовий проект, який презентує на заключній конференції у м. Києві перед донорами.

Основна частина навчання проходитиме у 4 містах - Кропивницький, Львів, Чернігів, Одеса, які стануть регіональними центрами Школи.

Зареєструватись для участі в конкурсному відборі можна за посиланням -

https://docs.google.com/…/1FAIpQLSddjX8Db2laou7VOo…/viewform

За додатковою інформацією звертайтеся до Антона Красова  - https://www.facebook.com/anton.krasov?fb_dtsg_ag=AdzrXH0kzQ-1-bvQKqbw69NZEm1Ji96hXN23vyFdLouIkw%3AAdymxcPtizhofE_jhXwblUJSXM3b06bVV79z-ez1n26HkA

Антон Красов

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges