Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                   Діяльність відбувається за підтримки  чеської неурядової організації NESEHNUTÍ в рамках Програми трансформаційної  співпраці Міністерства іноземних справ Чеської Республіки

Події

ГО «Юридична сотня» запрошує на навчання

7.09.2018

Громадська організація  «Юридична сотня» анонсує  про початок нового набору всеукраїнського освітнього проекту для ветеранів та волонтерів – «Школу Юридичної Сотні». Десятки ветеранів та волонтерів, які є членами громадських об’єднань, отримають унікальну можливість пройти через цикл навчання у колі однодумців та професійних тренерів і вивести діяльність своєї громадської організації на новий рівень.

До участі запрошують:

- лідерів громадських об’єднань ветеранів (учасників російсько-української війни);
- лідерів громадських об’єднань, які надають послуги ветеранам (учасникам російсько-української війни) – психологічні, правові, волонтерські організації.

Формат навчання – 5-місячна освітня програма, яка складається з 4 інтенсивних дводенних тренінгів « з повним зануренням» (1 раз на місяць на вихідних) та заключної презентації проектів.

Учасники Школи отримають багато корисних знань і навичок, знайдуть нових партнерів для майбутньої роботи, дізнаються глибше, як захищати і відстоювати свої права, як працює державний апарат із середини та інструменти громадського впливу на органи влади, про важливість відкритої комунікації та про те, що в першу чергу потрібно зробити, аби у громадському секторі ставало все більше «перемог» і все менше «зрад».

Окрім підсумкових сертифікатів, кожен з учасників (учасниць) протягом Школи перетворить свою ідею у готовий проект, який презентує на заключній конференції у м. Києві перед донорами.

Основна частина навчання проходитиме у 4 містах - Кропивницький, Львів, Чернігів, Одеса, які стануть регіональними центрами Школи.

Зареєструватись для участі в конкурсному відборі можна за посиланням -

https://docs.google.com/…/1FAIpQLSddjX8Db2laou7VOo…/viewform

За додатковою інформацією звертайтеся до Антона Красова  - https://www.facebook.com/anton.krasov?fb_dtsg_ag=AdzrXH0kzQ-1-bvQKqbw69NZEm1Ji96hXN23vyFdLouIkw%3AAdymxcPtizhofE_jhXwblUJSXM3b06bVV79z-ez1n26HkA

Антон Красов

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges