Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

У Знам’янці діти побувають у «Країні мрій»

12.09.2018

Щороку Центр дитячої та юнацької творчості проводить день відкритих дверей. 14 вересня о 15 годині усі охочі діти від 5 років запрошуються на свято «Країна мрій» - цікава подорож по країнах творчості. Культорганізатор позашкільного закладу Світлана Литвинець розповіла про підготовку до свята-зустрічі дітей. 

 

  • Ми зустрічатимемо всіх діток. У формі квесту, подорожі по містах, усі охочі будуть відвідувати «Саморобкіно» (гуртки технічного напрямку), «Лімпопо» (театральний гурток), «Домісолька» (вокальні гуртки), «Ла-ла денс» (хореографічні гуртки), «Арт-листочки» (гуртки декоративно-прикладного мистецтва) і ще одне місто «Креативчик» теж декоративно-прикладного мистецтва. Вокально-інструментальний напрямок представить містечко «На струнах української музики». Діти будуть поділені по групах, у кожній з локацій буде проведено невеличкий майстер-клас, - пояснила Світлана Литвинець.

Тож, 14 вересня о 15 годині на гостини у «Країну мрій» до Центру дитячої та юнацької творчості запрошуються всі діти міста.

Оксана Войчишина

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges