Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

У Знам’янці депутати вимагають встановлення знаків та обмеження руху фур

27.09.2018

26  вересня, під час чергової 29-ої сесії міської ради депутат Сергій Пашко у своєму запиті закликав вкотре звернути увагу на обмеження руху важковагового транспорту південною частиною Знам’янки, зокрема вулицею Соборною. 

Понад 20 фур навантажених зерном щодня проїжджають вулицею Соборною у період  з 17  до 22 години, таке спорстереження депутата, а ще Сергій Пашко додав:

  • Вже кілька разів я звертався до міської ради, щоб знаки з обмеження руху були встановлені по вул. Соборній, у відповіді мені було обіцяно, що такі знаки таки будуть відновлені. Але з метою недопущення такого автотранспорту, я вважаю, що там має здійснюватись відповідний контроль поліцією. Наприклад, на вулиці Осадчого, яка є відремонтованою,  на сьогодні знову виникли ями, які до зими перетворяться в прірви, бо там їздять  перевантажені авто у яких ресори просто вигнуті від ваги.  Я ще раз звертаюсь до міського голови і відповідних відділів поліції забезпечити встановлення знаків та виконання недопущення такого автотранспорту на південну частину Знам’янки.

Більшістю голосів депутатського корпусу запит Сергія Пашка було підтримано.

За матеріалами сесії Знам’янської міської ради підготувала Оксана Войчишина

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges