Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

ВІКТОРІЯ ГРОМОВА: «БІБЛІОТЕКИ ЗНАМ’ЯНКИ – НЕ ТІЛЬКИ ЦЕНТРИ ІНФОРМАЦІЇ, А Й ЦЕНТРИ ГРОМАДСЬКОГО ДОЗВІЛЛЯ»

28.09.2018

30 вересня в Україні, починаючи від 1998 року,  відзначають Всеукраїнський день бібліотек. Напередодні   професійного свята бібліотекарів наше видання знайомить читачів з тим, як працюють бібліотеки у Знам’янці.   Про діяльність місць, де з особливою увагою ставляться до книги, розповідає  завідуюча відділу обслуговування Центральної бібліотеки Вікторія Громова:

 

 • Скільки у нашому місті бібліотек і як вони наповнюються?

 

  • У нашому місті працює 4 бібліотеки  і п’ята у сел. Знам’янка Друга. Їх книжковий фонд постійно оновлюється,  тобто звільняється від застарілої літератури та наповнюється новими книгами. Пріоритетними у закупці книг є українські автори. Окрім того, маємо багато нової літератури з української історії, народознавства, історії нашого краю. Два останніх роки книжковий фонд поповнюється за бюджетні кошти. Бібліотеки працюють у звичному режимі і в нас дуже багато відвідувачів. Крім того, формат роботи з громадою трохи змінився.

 

 • Розкажіть детальніше про новий формат роботи?

 

  • Бібліотеки Знам’янки вже не тільки інформаційні центри, а й центри громадського дозвілля. Наші працівники проводять велику кількість майстер-класів та цікавих заходів для дітей та дорослих  на різну тематику: вишивання, паперопластика, малювання, ліпка із солоного тіста. Усі бібліотеки тісно співпрацюють з іншими організаціями, що дає їм можливість організовувати цікаві інформативні зустрічі із залученням спеціалістів різних сфер, наприклад, про нарахування субсидій.

 

 • Чи  облаштовуються бібліотеки зараз або останнім часом?

 

  • Так, зроблено дуже багато ремонту приміщень, заміні вікон. На даний момент розпочато капітальний ремонт Центральної бібліотеки: приведення до ладу стін, ремонт коридорів, міжсходових просторів, ремонт покрівлі та ін..

 

 • Як бібліотеки залучають читачів?

 

 • Майже усі працівники бібліотек співпрацюють із дитячими садочками, школами. Починаючи із дитячих садочків, діток приводять на екскурсії до нас. Під час таких заходів маленьких гостей знайомлять з літературою, а  для найменших - в ігровій формі. Потім ми йдемо до школи, де спілкуємося з учнями старших та початкових класів. Обов’язково проводимо для молоді різні цікаві заходи: зустрічі зі спеціалістами з поліції, психологами. Окрім цього,  завжди бібліотеки готують низку тематичних заходів, наприклад, до Дня партизанської слави, Дня знань та ін..

Сьогодні у знам’янських бібліотеках 16 працівників  та понад сім тисяч абонентів. Бібліотекарі постійно намагаються робити дозвілля мешканців міста цікавим та різноманітним.

Фото - https://sites.google.com/site/cbsznm/

Ольга Полякова

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
 • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges