Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Події

«Візитна картка»  знам’янських братів Гребенюк

8.10.2018

Днями на центральній алеї Привокзального мікрорайону у Знам’янці перехожі помітили стілець і макет сталого фотоапарату. «Ніби з-під землі у Знам’янці виникають цікаві фігури», - діляться враженнями уважні люди, - «знову брати Олег та Юрій Гребенюки дивують нас своїми сюрпризами.» 

Дійсно так, без офіційних відкриттів і перерізання  червоних стрічок Юрій та Олег Гребенюки подарували черговий об’єкт  для фотосесій знам’янчанам. І навіть якщо не сідати на селфі біля  фотоапарату, думка про мінливість життя, особливість моменту може виникнути раптово у кожного, хто йде повз.

  • Я була однією з перших, хто помітив фігури, які тільки встановили, мене це приємно здивувало, - ділиться відгуками знам’янчанка Галина, - звичайно, для нас це дуже дивна несподіванка, ми підійшли і одразу виникло бажання зробити фото поряд. Мені відома історія міста Кракова, де переповідають, що там є фігурки гномів, які виникають з-під землі то там, то там, так от у нас свої фігури, хоч і не гноми. Це цікаво і доречно, і дуже гарно, дарує радість.. і одразу багато людей поряд.

  • Спочатку мені здалось, що хтось загубив стілець, - розповідає перехожий Петро Іванович, - але, коли я придивився, що він металевий і поряд фотоапарат – я здивувався, адже  я слідкую за всіма новинками і новинами у місті, і ніхто нічого не відкривав ні до яких свят. Якщо це справді брати Гребенюк зробили – то вони патріоти міста, бо є люди недопалок за собою в слід кидають, а тут для когось робиться…

Один з авторів нових міні-фігур Юрій Гребенюк свої з братом чергові ідеї коментує так: « У нас було день народження, а ми вирішили зробити подарунок не тільки собі, як брати, а й місту в якому живемо. Ідей ще багато і спробуємо перетворити наше місто в цікавий куток, щоб усі хотіли приїхати до Знам’янки і подивитись такі цікавинки. У нас фантазія дуже різнобарвна і ідеї з'являються різні. Яка ідея буде наступна, ми навіть самі не знаємо…»

Оксана Войчишина

 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges