Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

Чим порадує знам’янчан новорічна площа?

17.12.2018

Наближаються новорічні свята і відділ культури і туризму разом з працівниками Палацу культури  працюють над тим, щоб додати нашим містянам святкового настрою. Що нового чекає цього разу на знам’янчан на новорічній площі? Цим спеціально для KOMORA.INFO поділилася начальниця відділу Світлана Бабаєва:

 

  • Як виглядатиме цього разу новорічна красуня?

 

    • Починаючи з 13 грудня,  ми прикрашаємо нашу площу біля міського Палацу культури. Чому все почалося так рано? Цього року ми хочемо порадувати мешканців міста новими фотозонами, новими новорічними фігурами, які зможуть дати більш сяючий, яскравий настрій. Цього року на нашій ялинці засяє справжня і дуже велика різдвяна зірка. Її буде далеко видно, бо для неї придбано  нові освітлюючи гірлянди білого кольору. Окрім зірки, цього року на ялинці будуть різноманітні іграшки, які світитимуться.

 

  • Чи буде цього року встановлено фотолокацію з цифрами року, як минулого?

 

    • Так, сьогодні почнуть встановлювати цю локацію.  Цього року вісімка змінена на дев’ятку. Я радію, що минулого року знам’янчанам сподобалася моя ініціатива символу року, тож цього року ми продовжуємо. Ми повертаємо і минулорічні фігурки: оленятко, яке пройшло випробування крадіжкою і цього року змінить колір на золотавий; янгола та ялинки, з яких ми розпочали три роки тому і які цього року будуть різнокольоровими.

 

  •  Що нового буде у фотозонах?

 

  • Цього року ми встановимо величезні новорічні кулі. Одна з них буде заввишки два метри. Вони будуть розташовані з боку палацу. Всього їх буде три. Найбільша, як я говорила, діаметром два метри і дві менші. Кулі будуть дуже яскраві і біля них можна буде зробити новорічні фото. Усі локації та ялинку ми засвітимо 19 грудня, разом з дітками, які долучаться до святкового відкриття новорічної ялинки, що  відбудеться о 16 годині. Тож, запрошую усіх!

Як бачимо, відділ культури і туризму, працівники Палацу культури працюють над святковим оформленням площі, яке стає кращим щороку. На жаль, минулого року були  неприємні інциденти: крадіжка оленятка та намагання зняти гірлянди з ялинки. Шановні знам’янчани! Поважайте роботу інших та бережіть те, що зроблено за кошти міського бюджету! Пам’ятайте, що усі фігури та гірлянди цього року надійно закріплено, тому не наражайте себе на небезпеку і не намагайтеся псувати окраси міста.

Ольга Полякова

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges