Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                   Діяльність відбувається за підтримки  чеської неурядової організації NESEHNUTÍ в рамках Програми трансформаційної  співпраці Міністерства іноземних справ Чеської Республіки

Події

Якою  і коли бути площі Героїв Майдану у Знам’янці?

1.02.2019

Питання реконструкції центральної площі у Знам’янці обговорюється вже не один рік. Під час останнього 68-го засідання сесії міської ради знову торкнулися цієї теми. Передувало сесії засідання комісії, де головуючий Анатолій Тесленко озвучив два проекти рішення – Про поділ проектно-кошторисної документації та Про передачу повноважень замовника по реконструкції площі Героїв Майдану від Знам’янського міського Палацу Культури на Управління містобудування та житлово-комунального господарства Знам’янської міської ради. 

Питання  реконструкції площі викликало дуже бурхливе обговорення у залі засідань. Депутати запевняли, що проект, який представили у залі  більшість ніколи не бачили, хто його затверджував і як? Не менш важливо, яка саме земельна ділянка виділялася під площу і як це відображено в проекті? А чи є документи під земельну ділянку площі?

Виявляється, що є акт на землю, яка належить міській раді, але вона у постійному користуванні міського Палацу Культури. На самій площі Героїв Майдану відсутні об’єкти нерухомості, тобто акту немає, а вона перебуває у власності міської ради – так запевнили юристи міської ради. Як тоді визначаються межі площі, яка реконструюється?  Втім фактично вони ніби і окреслені у проекті?

  • Не зрозуміло, яка комісія могла затверджувати проект реконструкції площі, - долучилась до обговорення депутатка Наталія Тишкевич, - адже ще на початку 2016 року я була ініціатором створити комісію, яка б і займалась площею… Я пропоную внести протокольне доручення, щоб таки створити комісію, яка перевірить всі дозвільні документи, щодо реконструкції площі. Не було ні громадських обговорень з людьми, нічого… Площа має бути, але яка, така як арка у парк?

Міський голова Сергій Філіпенко закликав швидше розібратись з питанням затвердження рішення про реконструкцію центральної площі Героїв Майдану, бо треба буде ще 3 місяці чекати на дозвільні документи і початок робіт. Міський голова запевнив, що проект обговорений і вартий до реалізації.

Як би це не здавалось дивним, але у сесійній залі знову можна було бачити купу непорозумінь: ніхто не був проти того, щоб у місті була гарна площа, але мало у кого у сесійній залі з депутатів виникло уявлення навіть після обговорення, яка площа?  Лунали слова, що були три наради чи чотири наради і питання обговорювалось фахівцями,  але без всіх депутатів, проте рішення має бути саме за ними.

Обидва проекти рішення були винесені на сесію, але не були  підтримані більшістю депутатів, крім того було прийняте ще одне рішення «Про створення тимчасової контрольної комісії для перевірки стану реалізації проекту «Реконструкція площі Героїв Майдану у м. Знам’янка Кіровоградської області».

Тож, питання якою і коли бути реконструйованій площі Героїв Майдану наразі не просто не вирішене, а ще й заплутане...

Щодо цифр на реконструкцію площі Героїв Майдану – на сьогодні це 3 млн. 874 тис. (субвенція з державного бюджету, яка була виділена за сприяння народного депутата Олеся Довгого у 2018 році) та 2 млн. грн. –  виділені кошти з  міського бюджету теж 2018 року.

Підготувала Оксана Войчишина

 

 

 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges