Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

У Знам’янці обрали «перлину» міста

12.02.2019

У  наших публікаціях ми вже знайомили наших читачів з тим, що у нашому місті ініційовано конкурс «Перлина Знам’янки» (https://komora.info/vijna/5244-u-znam-yantsi-vidbudetsya-konkurs-perlina-znam-yanki ). Цими вихідними організаторами ГО ВМГО «ФРІ» було підведено його підсумки.

Передувало фіналу велике приготування: конкурсантки зробили зачіски у декількох салонах краси та детально продумали свої образи (підібрали сукні та аксесуари). Про все це активісти ГО «ФРІ» зняли відеоролики (www.facebook.com/friznam/ ). Конкурс став тільки частиною великого заходу  до Дня Святого Валентина "Valentine's Day", під час якого знам’янчани долучилися до різноманітних конкурсів, майстер-класів від майстринь нашого міста Надії  Котової, Ольги Чумаченко; призової лотереї, виступу переможців міського фестивалю гумору "Smile" - команди "Мамині діти". 

 

Фінал конкурсу «перлин» прекрасної половини міста складався з  випробувань: дівчата повинні були оцінити зачіски своїх суперниць і поставити їм відповідні бали; представити себе і свою зачіску; проявляти винахідливість і створювати свої оригінальні образи для моделей, обраних у залі у конкурсі "Іміджмейкер"; виготовили  незвичайну валентинку з елементами вишиванки у конкурсі "Для маленької дитинки – подаруй ти валентинку".

За результатами двох турів та голосування присутніх перемогу здобула Анастасія Колєснік, яка отримала головний приз – мультиварку та символічний гребінець. Фіналістки отримали призи від магазину «Маяк» та ПП Олександра Холявки.

Спеціально для KOMORA.INFO  Анастасія Колєснік розповіла, як вона готувалася до конкурсу:

 

  • Коли Ви почали готуватись до конкурсу?

 

    • Почала готуватися, як тільки почула про початок конкурсу. Для мене це було дуже відповідально брати участь у  заході. Як тільки оголосили про відбір, я почала приготування. Я втілювала образ чарівної жінки. Моя ідея - кожна жінка має бути по-особливому гарною кожного дня.

 

  • Як Ви почувалися, коли перемогли?

 

    • Мене переповнювали емоції і  було дуже приємно. Завжди приємно вигравати, а якщо ще й такі сильні конкурентки, то до останнього  відчуваєш хвилювання.

 

  • На скільки часто Ви дозволяєте собі бути такою гарною, як на конкурсі?

 

  • На жаль, не так часто зустрічаєшся з майстрами-перукарями, які творять дива, але я намагаюся бути особливою щодня.

Анастасія Колєснік працює соціальним педагогом у  НВК «Знам’янська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 3 – гімназія».

Ольга Полякова

Фото ГО ВМГО «ФРІ»
Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges